zabieg przedłużania rzęs

Jakimi metodami przedłuża się rzęsy?

Przedłużenie rzęs w gabinecie kosmetyczki to sposób na piękne, wyraziste spojrzenie bez konieczności wykonywania codziennego makijażu oczu. Zależnie od wybranej metody przedłużania można uzyskać efekt delikatny i naturalny albo intensywny dla kobiet preferujących mocny makijaż. Przedłużanie rzęs jest bezbolesnym i neutralnym dla organizmu zabiegiem.

Sposób na naturalnie wyglądające, długie rzęsy

Sposobem, który umożliwia uzyskanie bardzo naturalnego efektu, jest metoda 1:1. W przypadku tego typu przedłużania rzęs, do jednej naturalnej rzęsy przykleja się jedną sztuczną rzęsę. Kolor syntetycznych rzęs dobierany jest do barwy naturalnych włosków, co potęguje efekt naturalności.
Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 trwa około 2 godzin. Po przedłużeniu, rzęsy należy na bieżąco uzupełniać, ponieważ z czasem wypadają. Ponowny zabieg najlepiej wykonać po maksymalnie 4 tygodniach.

Zapraszamy do naszego salonu na zabieg przedłużania rzęs oraz na kurs przedłużania rzęs we Wrocławiu.

Jak uzyskać pogrubione rzęsy?

Dla kobiet, które oczekują bardziej widocznego efektu wydłużenia i pogrubienia rzęs przeznaczone są metody objętościowe.
Przedłużanie rzęs metodą objętościową 2D to jedna z najpopularniejszych technik pogrubiania rzęs. W jej przypadku do jednej naturalnej rzęsy przykleja się dwie sztuczne rzęsy. Maksymalna grubość syntetycznych włosków może wynosić 0,1 mm. Grubsze włoski mogłyby doprowadzić do osłabienia naturalnych rzęs. Ich długość zaś jest większa o maksymalnie 30% od długości naturalnych rzęs.
Kolejną metodą objętościową jest 3D. W tym przypadku do jednej rzęsy przykleja się 3 rzęsy syntetyczne.
Występują także metody od 4 do 8D, w których do jednej naturalnej rzęsy przyczepia się zależnie od metody, 4, 5, 6, 7 lub 8 rzęs.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *