makijaż permanentny brwi u starszej kobiety

Dlaczego warto zainwestować w kurs makijażu pudrowego brwi?

Makijaż permanentny od lat cieszy się dużym powodzeniem. Pozwala cieszyć się pięknymi brwiami bez konieczności malowania ich każdego ranka. Makijaż permanentny metodą pudrową daje wyrazisty, ale jednocześnie naturalny efekt. Z tego powodu coraz więcej kobiet decyduje się na podkreślenie swoich brwi w ten sposób.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kurs makijażu pudrowego przeznaczony jest dla osób, które mają doświadczenie w wykonywaniu makijażu permanentnego i chcą poszerzyć swoją ofertę. Makijaż permanentny staje się coraz bardziej popularny, warto więc mieć bogaty wybór technik wykonywania go. Podczas kursu nauczysz się m.in. jak zrobić korektę asymetrii brwi, jak dobierać barwniki do subtonu skóry, szczegółów dotyczących anatomii skóry, charakterystyki pigmentów, procedur zabiegowych czy analizowania oczekiwań klienta.

Kurs makijażu permanentnego we Wrocławiu możesz odbyć w naszym centrum szkoleniowym.

Makijaż pudrowy a inne techniki

Dzięki temu, że istnieje kilka metod makijażu permanentnego brwi, kobieta, która decyduje się na ten zabieg, może wybrać technikę, która najbardziej jej odpowiada. Poza metodą pudrową bardzo popularna jest metoda piórkowa. Daje ona zupełnie inny efekt. Brwi po niej są bardzo naturalne, delikatnie podkreślone. Kobiety, które preferują wyraziste brwi, mogą nie być usatysfakcjonowane takim efektem. Z tego powodu warto mieć w swojej ofercie makijażu permanentnego również makijaż metodą pudrową.
Kolejną kwestią jest to, że makijaż permanentny jest mniej trwały na tłustej skórze, niż na suchej i mieszanej. Z tego powodu klientki o takiej cerze mogą nie być zadowolone z czasu, przez który utrzymywałby się makijaż piórkowy na ich skórze. W przypadku tej metody jest to kilka miesięcy, a w przypadku metody pudrowej około 2 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *