oko kobiety z przedłużonymi rzęsami

W jaki sposób dbać o przedłużane rzęsy?

Gęste i długie rzęsy podkreślają spojrzenie i nadają atrakcyjności oczom, a tym samym i twarzy. Niestety wiele kobiet ma rzadkie i krótkie włoski, więc jedynym wyjściem jest poddanie się zabiegowi, przedłużenia rzęs. Można cieszyć się jego efektem przez długi czas, ale trzeba pamiętać, o podstawowych zasadach pielęgnacyjnych, by nie było konieczności powtórzenia zabiegu.

Dlaczego warto przedłużać rzęsy?

Zabieg przedłużania rzęs cieszy się dużą popularnością wśród pań, które mają rzadkie i krótkie włoski. Nic dziwnego, w końcu każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie. Można wybrać metodę „rzęsa do rzęsy” lub objętościową 2: 3D. Produkty wykorzystywane przy zabiegach przez Salon kosmetyczny Perfect Glamour posiadają Certyfikat jakości ISO 9002 i spełniają wszystkie wymagane normy europejskie. Do zalet jedwabnych rzęs należą m.in. wygoda, podkreślenie urody bez konieczności codziennego używania klasycznego tuszu, piękny i naturalny efekt, wodoodporność, trwałość i utrzymanie ok. 6 tygodni. Przedłużone rzęsy nie przeszkadzają w noszeniu szkieł kontaktowych i nie podrażniają oka, są całkowicie bezpieczne.

W jaki sposób dbać o przedłużane rzęsy?

Przedłużone rzęsy wyglądają jak naturalne, ale trzeba obchodzić się z nimi ostrożnie. Nie można ich pocierać czy dotykać, bo można je odkleić.  Przez 48 h po zabiegu, nie należy moczyć, więc podczas kąpieli trzeba zachować ostrożność. Warto unikać używania kosmetyków wokół oczu.  Wskazana jest    ostrożność podczas snu, by rzęsy nie dotykały poduszki. Najbezpieczniejsze jest spanie na wznak.  Po tym czasie trzeba unikać wodoodpornych kosmetyków oraz do demakijażu z dodatkiem olejku. Wskazane jest mycie rzęs i powiek, produktami do tego przeznaczonymi.  Można włoski od czasu do czasu delikatnie przeczesać szczoteczką, by miały ładny kształt, ale nie należy tego robić zbyt często. Przestrzeganie pewnych zasad jest koniecznością, ponieważ rzęsy są przyklejane na klej, który mógłby popuścić i wówczas trzeba powtórzyć zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *