kobiece rzęsy

Jak trwałe są jedwabne rzęsy?

Posiadanie gęstych i długich rzęs, a co za tym idzie, głębokiego spojrzenia, to marzenie wielu kobiet. Odpowiednio zadbane rzęsy stanowią ważny punkt stylizacji i zapewniają otrzymanie spektakularnego efektu. Niestety rzęsy części pań są słabe, delikatne, łamliwe i tak jasne, że nie wydobywają głębi spojrzenia. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest doklejenie sztucznych rzęs – najlepiej jedwabnych. Dlaczego?

Zalety stosowania jedwabnych rzęs

Rzęsy jedwabne są wykonane z protein naturalnego jedwabiu. Odznaczają się skrętem charakterystycznym dla rzęs naturalnych, dzięki czemu oczy prezentują się znacznie lepiej – są optycznie większe i piękniejsze. Ale to nie jest jedyna zaleta ich aplikacji. Jedwabne rzęsy dają bardzo naturalny efekt, który jest potęgowany przez różną grubość – podobnie jak rzęsy naturalne, te jedwabne są grubsze u nasady i cieńsze na końcach. Cecha ta nie wpływa na ich wagę, dlatego rzęsy z protein jedwabiu są lekkie i nie obciążają włosków. Idealnie nadają się do codziennego noszenia, a dodatkowo decydując się na przedłużanie z zastosowaniem materiału, jakim jest jedwab, nie trzeba rezygnować z aktywności sportowych – również ze sportów wodnych. Ponadto jedwabne rzęsy nie przeszkadzają w noszeniu szkieł kontaktowych, a przy tym podkreślają urodę bez konieczności codziennego używania tuszu.

Trwałość zabiegu

Zabieg najlepiej wykonać w gabinecie kosmetycznym – pomoc wykwalifikowanych specjalistów daje pewność, że nie ucierpią naturalne włoski, gwarantuje spektakularny efekt oraz zapewnia długi czas trzymania się rzęs. Jak trwałe są jedwabne rzęsy? Dokonując przedłużenia rzęs, należy pamiętać, że naturalne włoski odrastają w ciągu pewnego cyklu. I to właśnie ich cykl życia wpływa na trwałość rzęs jedwabnych, które mogą wypaść z martwą rzęsą po kilku tygodniach. Bez uzupełnienia rzęsy jedwabne trzymają się do 4 tygodni. Aby wydłużyć ich żywotność, należy dokonywać zabiegów uzupełniających co dwa lub trzy tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *