zabieg liftingu rzęs

Dla kogo polecany jest zabieg liftingu rzęs?

Dzięki zabiegowi liftingu rzęs można uzyskać znakomity efekt optycznie powiększonych oczu oraz zadbanej i wyrazistej oprawy oczu. Jest to metoda, która zyskuje coraz większą popularność, a szkolenia z liftingu rzęs we Wrocławiu cieszą się dużym zainteresowaniem. Czy jednak taki zabieg jest dla każdego? Sprawdźmy, dla kogo w szczególności warto go wykonać.

Kobiety z prostymi i krótkimi rzęsami

Lifting rzęs to metoda, która sprawdzi się przede wszystkim u osób posiadających proste i krótkie rzęsy. Dzięki temu zabiegowi można je unieść oraz optycznie powiększyć oko, co sprawi, że spojrzenie stanie się bardziej wyraziste. Proces ten polega na nałożeniu odpowiednich preparatów oraz umieszczeniu rzęs na silikonowych podkładkach, przez co uzyskuje się efekt podkręcenia. Efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.

Osoby mające problem z alergią na sztuczne rzęsy

Wiele kobiet marzy o pięknych, długich rzęsach, ale nie każda może sobie pozwolić na aplikację sztucznych rzęs ze względu na alergie czy podrażnienia. Dlatego idealnym rozwiązaniem dla nich jest lifting rzęs, który jest mniej inwazyjny i nie wymaga stosowania takich materiałów jak klej. W dodatku, zanim wykonawca rozpocznie zabieg, dobiera produkty indywidualnie do typu skóry i rzęs klientki, co zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii czy podrażnień.

Pracujące w niewygodnych warunkach

Zabieg liftingu rzęs jest idealną alternatywą dla tych, którzy pracują w miejscach o zwiększonej wilgotności, np. basenach czy siłowniach. W takich warunkach rzęsy odstające mogą się sklejać, a tusz się rozmazywać. Lifting rzęs pozwala na utrzymanie pięknych rzęs bez konieczności codziennego malowania się tuszem oraz eliminuje problem rozmazywania.

Szkolenia z liftingu rzęs we Wrocławiu

Jeśli chcesz nauczyć się, jak prawidłowo wykonać zabieg liftingu rzęs, warto zapisać się na szkolenia z liftingu rzęs we Wrocławiu. Poznasz tam technikę aplikacji preparatów i sposoby ich łączenia oraz dowiesz się, jak wybrać właściwe produkty dla konkretnej osoby. Takie szkolenia są nie tylko świetnym rozwiązaniem dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności w branży kosmetycznej, ale również dla tych, którzy chcą samodzielnie zadbać o swój wygląd i piękne rzęsy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *