Czy po szkolenia z makijażu permanentnego mogę kupić cały niezbędny sprzęt oraz oryginalne produkty?

Perfect Glamour jest wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem marki Biotouch Inc USA na terenie Polski.
Nasze pigmenty są pigmentami oryginalnymi, które posiadają polskie karty charakterystyki certyfikowane i wydane dla Perfect Glamour na terenie Polski. Oryginalne pigmenty opatrzone są hologramami oraz certyfikatem autentyczności potwierdzonym przez markę Biotouch INC USA.

Niestety polski rynek zalany jest ogromna ilością podróbek pigmentów marki Biotouch Inc. USA, które są sprowadzane bezpośrednio z Chin. Sa to substancje, które są niebezpieczne dla zdrowia klientek, a ich kolory często różnią się od oryginału. W/g przepisów unijnych ( a więc i polskich ) pigmenty, które można stosować do zabiegu makijażu permanentnego i spełniają one wszystkie wymogi higieny i bezpieczeństwa są pigmenty których pojemność nie może być większa niż 3 ml w opakowaniu. Takie wymogi sełniaja wszystkie pigmenty z linii PURE marki Biotouch Inc. USA.

Trzeba pamiętać o tym, że jedną z najważniejszych rzeczy jest to aby zabieg makijażu permanentnego wykonany był na sprawdzonych, oryginalnych pigmentach, gdyż tylko produkty najwyższej jakości gwarantują higienę oraz bezpieczeństwo zabiegu.

W Perfect Glamour mogą Państwo również zakupić wysokiej klasy sprzęt do wykonania zabiegu makijażu permanentnego oraz mezoterapii mikroigłowej. Sprzet posiada 2 letnia gwarancje. Zaopatrzony jest w laser biostymulacyjny przyśpieszający gojenie po wykonaniu zabiegu mikropigmentacji pigmentacji oraz detektor światła, który pomaga w ocenie czy ilość pigmentu została zaaplikowana w każdym miejscu w równiej ilości. Sprzęt Perfect Glamour do wykonania zabiegów makijażu permanentnego oprócz swojej niezawodności lekkiej i wygodnej rączki do wykonania zabiegu posiada piękny desing.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *