oczyszczanie skóry

Na czym polega oczyszczanie wodorowe?

Piękna i zdrowa skóra to efekt odpowiedniej pielęgnacji i właściwej diety. Zdarza się jednak, że to nie wystarcza. Stres, zanieczyszczenia środowiska i rozpoczynające się procesy starzenia pogarszają jej wygląd. Współczesna kosmetologia na szczęście ma na to sposoby. Jednym z nich jest oczyszczanie wodorowe. Co to za zabieg i komu jest zalecany?

Co warto wiedzieć o oczyszczaniu wodorowym?

Oczyszczanie wodorowe to zabieg wieloetapowej pielęgnacji, w którym wykorzystuje się aktywny wodór będący jednym z najsilniejszych antyoksydantów. Wodór głęboko wnika w głąb struktur skóry, dzięki czemu skutecznie neutralizuje wolne rodniki odpowiadające m.in. za procesy starzenia. Oczyszczenie to jednak nie wszystko. Podczas zabiegu wykorzystuje się zaawansowaną technologicznie aparaturę, która dodatkowo złuszcza martwy naskórek, a ponadto dotlenia i odżywia skórę.

W efekcie oferowanego przez nas we Wrocławiu oczyszczania wodorowego uzyskuje się promienną, pozbawioną przebarwień i odmłodzoną skórę. Zabieg łagodzi też stany zapalne, reguluje produkcję sebum i nawilża. Jest przy tym bezinwazyjny i bezbolesny. Nie wymaga przygotowania ani okresu rekonwalescencji. Trwa od 60 do 90 min. Aby podtrzymać efekt odżywionej skóry, zaleca się wykonywanie oczyszczania wodorowego co 1-2 miesiące.

Wskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego

Z zabiegu oczyszczania wodorowego może skorzystać niemalże każdy. Wyjątkiem są kobiety w ciąży oraz osoby z aktywnymi infekcjami lub urazami skóry. Wieloetapowa pielęgnacja zalecana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom bez względu na wiek czy typ cery. Oczyszczanie wodorowe jest bezpieczne nawet dla cery naczynkowej i trądzikowej. Szczególnie sprawdza się u osób, które chcą nadać skórze blasku, głęboko ją oczyścić i zredukować widoczność zmarszczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *