kobieta trzymająca sztuczne rzęsy

Jak dobrać odpowiednie rzęsy do założenia?

Główną funkcją rzęs jest ochrona oczu przed zanieczyszczeniami. Niemniej każda kobieta doskonale wie, że zadbane rzęsy podkreślają też urodę. Z tego powodu każdego dnia są tuszowane, podkręcane i odżywiane. Zdarza się jednak tak, że tego rodzaju praktyki nie dają satysfakcjonującego efektu. Wówczas z pomocą przychodzi zabieg przedłużania rzęs. W przedłużaniu rzęs wykorzystuje się różne techniki oraz rodzaje sztucznych rzęs. Skąd wiedzieć, jak je dobierać?

Stylizacje rzęs tylko u profesjonalistów

Każda profesjonalna stylistka rzęs wie, jak dobierać kępki i metody przedłużania, by podkreślić urodę klientek, a jednocześnie nie osłabić stanu ich naturalnych rzęs. Z tego powodu tak ważne jest to, by decydować się na zabiegi przedłużania rzęs wyłącznie u przeszkolonych osób. We Wrocławiu przedłużanie rzęs oraz szkolenia z tego zakresu oferujemy w ramach usług naszego salonu kosmetycznego, a zarazem Centrum Szkoleń Kosmetycznych „Perfect Glamour” Marzena Kotowska.

Na co zwraca się uwagę przy doborze sztucznych rzęs i technik ich stylizacji?

Przy doborze rzęs i metod ich aplikacji w pierwszej kolejności uwzględnia się preferencje klientki. Każda kobieta, która decyduje się na zabieg przedłużania rzęs, ma już pewne oczekiwania. Trzeba więc wziąć pod uwagę to, jaki efekt chce osiągnąć. Kolejnym kluczowym aspektem jest dobór rzęs do kształtu oka. Na rynku znaleźć można rzęsy o różnej długości, grubości i stopniu podkręcenia. Inne metody stylizacji i rodzaje rzęs sprawdzą się przykładowo u kobiet, które mają małe oczy z opadającymi powiekami, a inne u tych, których oczy są duże lub szeroko rozstawione. Nie bez znaczenia okazuje się także stan i wygląd naturalnych rzęs. Metody aplikacji i kępki powinno się dobierać tak, by zbytnio nie osłabiać naturalnych włosków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *