klejenie rzęs

Jak długo trwa klejenie rzęs?

Przedłużenie rzęs jest zabiegiem cieszącym się dużą popularnością. Pozwala podkreślić oczy bez konieczności malowania rzęs każdego ranka. Przedłużenie rzęs polega na przyklejaniu jednej lub kilku syntetycznych rzęs do naturalnej rzęsy przy pomocy specjalnego kleju. Wiele klientek przed zabiegiem zastanawia się, jak długo on trwa. Jest to uzależnione od kilku czynników.

Od czego zależy czas trwania zabiegu przedłużania rzęs?

Na pytanie o to, jak długo trwa przedłużanie rzęs, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Odmienne są czasy przedłużania rzęs różnymi metodami. Metoda 1:1 będzie trwała znacznie krócej niż metoda Russian Volume. Znacznie dłużej trwa także pierwszy zabieg niż uzupełnienie.
Kolejną kwestią jest ilość naturalnych rzęs klientki. Na górnej powiece znajduje się od 120 do 250 rzęs. Z tego powodu zabieg u klientek z gęstymi rzęsami trwa dłużej niż u tych z rzadkimi.
Nie bez znaczenia jest także czynnik ludzki. W trakcie aplikacji rzęs klientka powinna leżeć nieruchomo z zamkniętymi oczami. Jeśli się rusza, czy odbiera telefon, zabieg automatycznie się przedłuży.
Długość zabiegu zależy również od doświadczenia stylisty. Osoba doświadczona wykonuje zabieg szybciej niż taka, która dopiero ukończyła kurs.

Ile trwa zabieg przedłużenia różnymi metodami?

Zapraszamy na zabieg przedłużania rzęs we Wrocławiu. Wykonujemy aplikacje metodą „rzęsa do rzęsy”, a także metodą objętościową 2: 3D. Średni czas zabiegu metodą 1:1 waha się między 1,5 a 2 godziny. W przypadku metod objętościowych jest to 2 do 2,5 godzin. Uzupełnianie rzęs w metodzie 1:1 trwa do 1,5 godziny, a w przypadku metod objętościowych do 2 godzin. Warto systematycznie uzupełniać braki w rzęsach, aby zawsze wyglądały nieskazitelnie. Poza tym im mniej rzęs do przyklejenia tym krótszy jest zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *