opalaniu natryskowym

Na czym polega opalanie natryskowe?

Wszyscy uwielbiamy lato i czas, gdy nasza skóra przybiera brązowy odcień, muskana promieniami słońca. Stonowana opalenizna sprawia, że wyglądamy na młodszych, zdrowszych i bardziej wypoczętych. Osiągnięcie karmelkowego koloru skóry jest dla nas szczególnie ważne, gdy czeka nas wielkie wyjście: ślub przyjaciółki, bal sylwestrowy czy romantyczny wyjazd we dwoje. Taki rezultat może nam dać opalanie natryskowe.

Opalanie natryskowe a solarium

W ostatnich latach wiele mówiło się o szkodliwości promieniowania UV na naszą skórę. Opalając się na plaży, stosujemy olejki z filtrami, wiele osób ograniczyło też wizyty w solarium. Dlatego właśnie opalanie natryskowe jest zdecydowanie lepszym wyborem. Podczas zabiegu, w specjalnej kabinie natryskowej, na ciele klienta rozpylany jest specjalny preparat, który zmienia odcień skóry. W przeciwieństwie do promieniowania UV nie jest on szkodliwy. W naszym salonie używamy ponadto produktu, który dba o skórę: nie zawiera alkoholu, nie jest perfumowany, w jego składzie nie ma też sztucznych konserwantów. Cały zabieg trwa 5-10 minut, efekt widoczny jest już po kilku godzinach i utrzymuje się przez kilka do kilkunastu dni. Aby zyskać piękną opaleniznę, wystarcza jedna wizyta. To jednak nie wszystko. To Ty decydujesz, jaki chcesz osiągnąć efekt. Przed zbiegiem opowiedz o oczekiwaniach osobie obsługującej kabinę, a dobierze ona odpowiedni płyn.

Na co zwrócić uwagę?

Zanim nasza skóra przyjmie płyn, będzie się on na niej przez jakiś czas utrzymywał. Może więc delikatnie pobrudzić bieliznę. Warto w dniu opalania założyć taką w ciemnym, najlepiej czarnym kolorze. Przed opalaniem natryskowym dobrze jest zafundować sobie peeling całego ciała. Złuszczy on martwy naskórek, dzięki czemu płyn rozprowadzi się równomiernie. Po zabiegu należy unikać wysiłku, aby się nie spocić. Ściekający po świeżo natryśniętym płynie pot może spowodować lekkie odbarwienia. Wystarczy zastosować się do tych kilku zaleceń, aby opalanie natryskowe dało nam stuprocentową satysfakcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *