Jedwabne rzęsy

Czym są tzw. jedwabne rzęsy?

Nie wszystkie sztuczne rzęsy są sobie równe. Tradycyjne rzęsy syntetyczne są najtańsze, ale przy tym szorstkie, nienaturalnie błyszczące, a przy tym ciężkie i niewygodne w noszeniu. Nic dziwnego, że coraz więcej kobiet rezygnuje z rzęs syntetycznych na rzecz naturalnie wyglądających i przyjemnych w noszeniu rzęs jedwabnych.

Rzęsy jedwabne – najwyższy komfort noszenia

Jedwabne rzęsy to idealny wybór dla kobiet, które szukają bezpiecznego produktu do codziennego użytku. Dobrej jakości rzęsy z jedwabiu są bardziej wytrzymałe niż rzęsy syntetyczne, a ich noszenie nie powoduje uczucia dyskomfortu. Co więcej, rzadziej wypadają z opaski i nie tracą włosków w czasie zdejmowania lub usuwania kleju, dlatego świetnie sprawdzą się do wielorazowego użytku. Odpowiednio pielęgnowane i regularnie czyszczone przetrwają znacznie dłużej niż inne, dostępne na rynku, modele sztucznych rzęs. W porównaniu do rzęs z norek rzęsy jedwabne znacznie dłużej utrzymują skręt. Rzęsy z norek należy regularnie podkręcać, a jedwab o wiele lepiej utrzymuje pierwotny kształt.

Pełna lekkość – rzęsy z jedwabiu

Jedwabne rzęsy są wyjątkowo lekkie i komfortowe w noszeniu, a przez to bardzo gęste, dzięki czemu można uzyskać wrażenie „puszystości” bez poczucia obciążenia. Jedwab jest poza tym materiałem antyalergicznym przeciwieństwie do norek. Warto przy tym zaznaczyć, że rzęsy z norek pochodzą bezpośrednio od zwierzęcia, dlatego osoby cierpiące na alergię, mogą mieć również reakcję na rzęsy norek. Jedwab i norka to włókna naturalne, które zapewniają uczucie lekkości niemożliwe do osiągnięcia w przypadku noszenia rzęs naturalnych.

Dużą popularnością wśród klientek cieszą się rzęsy jedwabne w odmianie wegańskiej. Wegański jedwab pochodzi z najbardziej zaawansowanych technologicznie włókien syntetycznych, które mają niską zawartość alergenów. Co więcej, wegański jedwab wchłania pigment lepiej niż jakikolwiek inny rodzaj rzęs, dzięki czemu można uzyskać głębsze, ciemniejsze kolory.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *