tradycyjnego przedłużania

Co to jest lifting rzęs i czym różni się od tradycyjnego przedłużania?

Twarz jest naszą wizytówką. To ona przykuwa najwięcej uwagi w kontaktach z innymi ludźmi i to na nią najczęściej patrzymy podczas rozmów i codziennych kontaktów. Od wieków ludzie starają się jak najlepiej dbać o jej estetykę i urodę. Zdecydowana większość kosmetyków dostępnych w drogeriach to preparaty służące do poprawy kondycji i wyglądu twarzy. Szczególnie istotnym elementem każdej twarzy są oczy. Mówi się o nich, że są zwierciadłami duszy. Z tego powodu wiele z nas marzy o jak najbardziej wyrazistych i podkreślonych oczach, które będą hipnotyzować rozmówców. Rzęsy to oprawa oczu, która może sprawić, że będą one jeszcze bardziej czarujące, dlatego kobiety chętnie sięgają po wszelkie kosmetyki służące do ich podkreślania, wydłużania, podkręcania i pogrubiania. Nowoczesnym sposobem na zadbanie o ich nienaganny wygląd jest lifting rzęs.

Na czym polega lifting rzęs?

Lifting rzęs różni się od tradycyjnego sposobu ich przedłużania. Jest to mało skomplikowany zabieg, który nie niszczy rzęs, a jedynie poprawia ich kondycję i wygląd. Polega on na naniesieniu na rzęsy specjalnego preparatu, który sprawia, że rzęsy są podatne na kształtowanie. Na tym etapie kosmetyczka nadaje rzęsom pożądany kształt. Następnie na górne powieki nakłada się silikonowy wałeczek, na który nakręcane są rzęsy. Tak przygotowane rzęsy są smarowane kolejnym preparatem, którego zadaniem jest utrwalenie ich nowego kształtu. Ostatnim krokiem jest nawilżenie rzęs, dzięki czemu są one odpowiednio odżywione i wyglądają naturalnie.

Jakie są efekty liftingu rzęs?

Rzęsy poddane liftingowi są podniesione, wydłużone i zagęszczone. Prezentują się olśniewająco, ale przy tym naturalnie. Ten sposób na piękne rzęsty jest idealny dla wszystkich Pań, które nie chcą korzystać z bardziej inwazyjnych metod przedłużania i zagęszczania rzęs oraz dla tych, które lubią naturalny wygląd. Rzęsy po liftingu można malować swoim ulubionym tuszem do rzęs, co sprawi, że będą wyglądać hipnotyzująco. Efekt zabiegu liftingującego utrzymuje się na rzęsach od 4 do 6 tygodni. Aby wygląd rzęs był stale zachwycający, poleca się powtarzanie zabiegu mniej więcej co 3 tygodnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *