próżniowy lifting twarzy

Czym jest próżniowy lifting twarzy?

Lifting twarzy kojarzy nam się z ingerencją chirurga plastyka i operacją, której efektem ma być naciągnięcie skóry, poprawienie owalu twarzy i zmniejszenie zmarszczek. Jednak choćby z powodu wielu przeciwwskazań i możliwych skutków niepożądanych nie każdy decyduje się na tak inwazyjną metodę, aby polepszyć swój wygląd.

Istnieje jednak wiele zabiegów nieinwazyjnych, które również mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na stan skóry twarzy, jej nawilżenie oraz zmniejszenie istniejących zmarszczek. Jedną z takich propozycji jest próżniowy lifting twarzy, czyli próżniowy masaż twarzy. Zabieg ten może być wykonywany również na skórze szyi oraz dekoltu i zaleca się go zwykle w seriach od 10 do 15 razy po pół godziny. Polega na przykładaniu do powierzchni twarzy specjalnej głowicy wytwarzającej próżnię. Pod jej wpływem skóra twarzy jest pulsacyjnie zasysana do wewnątrz, co usprawnia w niej mikrokrążenie i pozwala na szybsze pozbywanie się nagromadzonych toksyn.

Korzyści

Seria zabiegów próżniowego liftingu twarzy pozytywnie wpływa na podkreślenie konturu twarzy, oczu i ust, zmniejsza zmarszczki, a także obrzęki i cienie pojawiające się pod oczami. W wyniku masażu specjalistycznym urządzeniem zwiększa się mikrokrążenie w skórze, następuje jej ujędrnienie oraz pobudzenie komórek do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Poprawia się przepływ limfy, a tkanka podskórna staje się bardziej oczyszczona i wzmocniona, dzięki czemu skóra odzyskuje swoją żywotność i energię. Bezpośrednio po liftingu próżniowym skóra może być lekko zaczerwieniona, ale objaw ten znika dość szybko i można nawet tego samego dnia wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Pierwsze korzystne efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu, jednak najlepiej zdecydować się na całą serię wizyt, która przyniesie bardziej spektakularne efekty. Zauważymy przede wszystkim ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry, spłycenie zmarszczek oraz poprawienie konturu twarzy. Zmniejszą się nasze obrzęki i cienie pod oczami, a skóra zyska naturalny blask świadczący o jej dobrej kondycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *