przedłużanie rzęs

Metody przedłużania rzęs

Nie zawsze jesteśmy zadowolone ze swoich rzęs, a stosowanie nawet najlepszych maskar często nie przynosi zadawalającego efektu. Na szczęście istnieją też znacznie prostsze i doskonalsze metody na poprawę wyglądu. Jeśli znajdziemy się w sytuacji, w której nie pomagają nam kosmetyki, najlepiej będzie zdecydować się na skorzystanie z zabiegu przedłużana rzęs. Dzięki temu możemy nie tylko zrealizować nasze marzenia o jedwabistych rzęsach i kuszącym spojrzeniu, lecz także zyskać nieco więcej czasu, który do tej pory poświęcałyśmy na pieczołowite nakładanie tuszu. Zobaczmy, jakie są najlepsze metody przedłużania rzęs.

Czym jest przedłużanie rzęs?

Przedłużanie rzęs polega na zwiększeniu ich gęstości i objętości przez doklejenie do naszych naturalnych włosków dodatkowych sztucznych rzęs. Zabieg jest wykonywany przez profesjonalną kosmetyczkę i polega na skrupulatnym oddzieleniu każdego włoska od pozostałych. Następnie, tuż u nasady jest mocowany sztuczny włosek. Do zabiegu używa się specjalnego, niepowodującego alergii kleju.

Istnieją różne metody przedłużania rzęs. Najpopularniejsze z nich to metody 2D i 3D. W metodzie 2D do każdego włoska są dobierane i przyklejane dwie sztuczne rzęsy. W metodzie 3D będzie ich aż trzy. Naturalnie wybór właściwej metody zależy od tego, jak gęste są nasze rzęsy i tego, jakiego rodzaju efekt chcemy uzyskać. Warto pamiętać, że przy przedłużaniu rzęs lepiej znaczy często mniej, ponieważ zbyt duża ilość doklejonych włosków może wyglądać nienaturalnie. Nie ma jednak obaw, ponieważ doświadczona kosmetyczka jest w stanie nie tylko podpowiedzieć jaka metoda wypadnie w naszym przypadku korzystniej, ale również dobrać właściwą grubość i długość mocowanych włosków.

Warto pamiętać, że przy przedłużaniu rzęs stosuje się różnego rodzaju włoski. Mogą to być rzęsy syntetyczne, wykonywane z rozmaitych tworzyw sztucznych. Często używa się także włosków z norki syberyjskiej. Jednak jednym z najlepszych rozwiązań jest stosowanie rzęs wykonanych z jedwabiu. Nie powodują one podrażnień ani uczuleń, wyglądają bardzo naturalnie i są niezwykle komfortowe w noszeniu, ze względu na swoją lekkość.

Przedłużanie rzęs metodą 2D lub 3D z wykorzystaniem rzęs jedwabnych gwarantuje uzyskanie efektu, z którego każda Klientka będzie zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *