szkolenia

Jakie możliwości daje ukończenie szkolenia kursu makijażu permanentnego?

Makijaż permanentny to wygodne rozwiązanie. Przy jego pomocy można zakryć niedoskonałości skóry, zagęścić brwi, nadać ustom wymarzony kształt, a także podkreślić linie rzęs. Ze względu na efektywność zabiegów makijaż permanentny cieszy się gronem oddanych fanów. Jak więc wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom? I z czym wiąże się ukończenie kursu makijażu permanentnego?

 

Profesjonalizm w cenie

 

Wykonanie makijażu permanentnego wymaga odpowiednich umiejętności i właściwego przygotowania. Efekty zabiegów są długotrwałe i łatwo zauważalne, co sprawia, że makijaż permanentny łączy się ze sporą odpowiedzialnością. Szkolenie z makijażu permanentnego pozwala zdobyć odpowiednią wiedzę teoretyczną, którą następnie, pod okiem trenera, wykorzystuje się w praktyce. Kurs makijażu permanentnego, w zależności od stopnia zaawansowania, zakłada zapoznanie się z technikami korekty, kamuflaży oraz usuwaniem pigmentu ze skóry. Oprócz tego na szkoleniu można doskonalić wykonanie mikropigmentacji:

  • ust,
  • brwi,
  • oczu.

 

Kurs przeprowadzany jest przy użyciu sprzętu wysokiej jakości, pod fachową kontrolą szkoleniowca. Wiedza zdobyta w czasie szkolenia pozwala poznać prawne, jak i praktyczne zasady prowadzenia gabinetu kosmetycznego. Oprócz tego szkolenie oferuje umiejętności, które, zgodnie z oczekiwaniami klientów, gwarantują profesjonalne wykonanie makijażu permanentnego. Skrypt szkoleniowy, który rozdawany jest w ramach kursu, wpływa na utrwalenie wiedzy, przydaje się nawet po zakończeniu szkolenia. W razie pytań i wątpliwości kursanci zawsze mogą skontaktować się z trenerem. Ukończenie szkolenia poświadczone jest certyfikatem, dostępnym w języku polskim oraz angielskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *