pigment

Kilka słów o pigmentach Biotouch

Wykonanie makijażu permanentnego wiąże się z wyborem pigmentów, które użyjemy do zabiegu. Mamy tutaj dużą możliwość wyboru, ale ważne jest, by decydując się na markę konkretnych pigmentów sprawdzić źródło ich pochodzenia. Dostępne w Polsce pigmenty są produkowane w krajach Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych. Posiadają one odpowiednie certyfikaty jakości i są dopuszczone do stosowania w polskich salonach kosmetycznych oraz we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Amerykańska marka pigmentów do profesjonalnego makijażu permanentnego Biotouch Inc. to przykład bardzo dobrej jakości barwników dostępnych w Polsce. Ich wyłącznym i bezpośrednim dystrybutorem na polskim rynku jest firma Perfect Glamour Marzena Kotowska. Zastosowanie pigmentów sprawdzonej, renomowanej marki to gwarancja naturalnego wyglądu i bezpieczeństwa. Wśród najważniejszych cech pigmentów Biotouch wyróżnimy:

– są hipoalergiczne i bezpieczne dla zdrowia (akredytacja certyfikatem FDA – Food and Drug Administration),
– mają wysoką jakość,
– występują w ponad 30 dostępnych kolorach, które charakteryzuje wysoka trwałość,
– nie utleniają się, nawet po otwarciu,
– są wyprodukowane z produktów nieorganicznych i zawierają glicerynę, dzięki której nie tracą swych właściwości,
– są dopuszczone do stosowania w krajach Unii Europejskiej.

Powyższe zalety sprawiają, że pigmenty Biotouch można znaleźć w dobrych salonach kosmetycznych, których właściciele stawiają na wysoką jakość. Warto tutaj wspomnieć o sposobie pakowania pigmentów Biotouch. Znajdziemy je w kartonikach z hologramem Perfect Glamour oraz z opisem składu. Taki opis jest wymagany przez polskie prawo. W każdym kartoniku znajduje się 6 buteleczek o pojemności 3 ml. Opisany rodzaj zapakowania produktów gwarantuje sterylność oraz ich bezpieczeństwo. Należy bezwzględnie zwrócić uwagę na hologram na opakowaniu, gdyż niestety można kupić produkt podrabiany, który nie spełnia żadnych wymogów jakości i może być nawet niebezpieczny dla zdrowia i życia klientek. Zdarzają się podróbki sprowadzane spoza Unii Europejskiej, najczęściej z Chin, dlatego zawsze trzeba sprawdzać ważność hologramu jedynego dystrybutora marki Biotouch w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *