dermapen

Urządzenie DERMAPEN-4 – zastosowanie w kosmetyce

Obecnie coraz więcej Pań decyduje się na rozmaite zabiegi odmładzające, które nie tylko poprawiają wygląd, ale również kondycje skóry. W wyselekcjonowanych salonach kosmetycznych znajdują się coraz to nowsze urządzenia, które pozwalają na uzyskanie satysfakcjonujących efektów w krótkim czasie. Jednym z nich jest DERMAPEN-4. Jak działa to urządzenie i jakie jest jego zastosowanie w kosmetyce?

Jak zbudowane jest urządzenie DERMAPREN-4 i jak działa? 

Urządzenie DERMAPREN-4 jest jednym z najnowszych, a zarazem najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń wykorzystywanych w renomowanych salonach kosmetyki profesjonalnej  do przeprowadzania  mezoterapii mikroigłowej. Został w nim zastosowany  zaawansowany technologicznie 16-igłowy kartridż, dzięki któremu można wykonywać dużą liczbę nakłuć w tym samym czasie.

Najnowsza wersja urządzenia pozwala na wykonywanie aż 1920 mikronakłuć w ciągu sekundy, co jest liczbą większą o prawie połowę w stosunku do poprzednika, a jednocześnie o 104% nakłuć więcej w stosunku do jakichkolwiek innych urządzeń nakłuwających skórę dostępnych aktualnie na rynku. W praktyce oznacza to, że skuteczność zabiegu jest większa, czas gojenia krótszy, a komfort zabiegu większy. Co ważne, igły wykonane są z molibdenu i nie zawierają chromu i niklu, co oznacza, że zabieg można przeprowadzać również u osób uczulonych na metale. Igły 33G oscylują do 120 obrotów na sekundę, dzięki czemu DERMAPEN 4.0™ inicjuje więcej mikrokanałów frakcyjnych ułatwiających regenerację skóry i penetrację substancji czynnych.

Jakie są wskazania do zastosowania DERMAPREN-4 i jakie efekty można uzyskać po zabiegu? 

Zabieg Dermapen-4 jest bardzo chętnie wybierany przez Panie, które zastanawiają się nad tym, jaki zabieg odmładzający będzie dla nich odpowiedni. Do wskazań do przeprowadzenia zabiegu przy pomocy urządzenia DERMAPREN-4 oprócz wspomnianej profilaktyki przeciwstarzeniowej można zaliczyć blizny (na przykład potrądzikowe), rozszerzone pory, korektę drobnych zmarszczek czy wiotczenie skóry na szyi, dekolcie i twarzy. Osoby, które decydują się na przeprowadzenie takiego zabiegu, zauważają wiele efektów, które są widoczne bardzo szybko:

 • wygładzenie skóry,
 • nawilżenie skóry,
 • poprawa elastyczności,
 • poprawa kolorytu,
 • stymulowanie włókien kolagenowych i pobudzenie skóry do samoregeneracji.

Wskazania do zabiegu:

 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • terapia przebarwień
 • korekta drobnych zmarszczek
 • nawilżenie, odżywienie, rewitalizacja skóry
 • wiotczenie skóry – twarz, szyja, dekolt
 • rozszerzone pory
 • blizny  – powypadkowe, potrądzikowe, oparzeniowe.

Biorąc pod uwagę mnogość zalet, które płyną z wykorzystania urządzenia DERMAPEN-4 coraz więcej wyselekcjonowanych przez producenta profesjonalnych salonów kosmetycznych decyduje się na wymianę starszych urządzeń właśnie na ten model.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *