koloryzacja ust

Ile kosztuje uczestnictwo w kursie makijażu permanentnego?

Coraz większą popularność zdobywa makijaż permanentny. Pozwala on w doskonały sposób uwydatnić walory urody oraz zakryć jej niedoskonałości.

Wyobraź sobie, że zamiast codziennego malowania możesz zrobić to raz na parę lat. Dobrze wykonany może utrzymać się nawet 5!

Makijaż permanentny to również idealne rozwiązanie w sytuacjach, kiedy spotyka nas choroba, lub inne zdarzenie, które powoduje utratę włosków czy brwi.

Zdobycie umiejętności wykonywania go w odpowiedni sposób wymaga dobrego nauczyciela oraz specjalnego sprzętu. Sam proces „malowania” dzieli się na części, a po wszystkim jeszcze czeka nas zabieg uzupełniający. Ile więc trwa i kosztuje kurs nauczania oraz co wpływa na cenę udziału w nim?

Profesjonalny sprzęt

Pierwszą kwestią, jaką musi pokryć szkoła, jest profesjonalny sprzęt. Urządzenia do mikro pigmentacji są z najwyższej półki jakościowej, co zapewnia oczekiwany efekt i gwarancję zadowolenia.

Wyposażony w mikroprocesor oraz detektor światła, dzięki czemu łatwiej będzie nam ocenić ilość wprowadzonego pigmentu. Zawiera również laser biostymulacyjny, pozwalający szybciej goić się ranom.

To istotne, aby klient w jak najszybszym tempie otrzymał efekt końcowy.

Wykwalifikowana kadra

Kolejnym aspektem, jaki wpływa na cenę szkolenia, jest indywidualność podejścia. Dobrze przeprowadzony kurs makijażu permanentnego to sytuacja, w której dla jednego ucznia przypada jeden nauczyciel.

Poświęcony jedynie jednemu przypadkowi, wyszkolony, z latami doświadczeń. Stawianie na odpowiednią kadrę to absolutna konieczność, która sprawia, że wiedza zostaje przekazana w sposób rzetelny i drobiazgowy.

Czas trwania kursu 1 poziomu to 3 dni. Kolejnych czynników, które składają się na cenę, np. dodatkowa wiedza o prowadzeniu salonu czy możliwość konsultacji po zakończeniu szkolenia, jest o wiele więcej.

Tu opisaliśmy dwa najważniejsze. A teraz odpowiedzmy sobie na pytanie z pierwszego akapitu. Jaka jest cena za 3-dniowy kurs z profesjonalnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą, a także wiele więcej?

Tylko 3900 zł + Vat.

Cena obejmuje wiedzę praktyczną oraz teoretyczną, a także certyfikat, posiłki i… ćwiczenia specjalistyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *