Szkolenia z makijażu permanentnego

Szkolenie z wykonywania makijażu permanentnego – czy każdy może wziąć w nim udział?

Makijaż permanentny pozwala na zapewnienie trwałego efektu, utrzymującego się przez długi czas. Dzięki zastosowaniu tej metody nie trzeba poświęcać codziennie czasu na zabiegi związane z podkreślaniem swojej urody. Makijaż permanentny oznacza także koniec zmartwień z zepsuciem efektu przez wodę, nieoczekiwane łzawienie lub instynktowne potarcie umalowanej części twarzy. Nakładanie makijażu permanentnego wymaga jednak sporej ilości wiedzy i przede wszystkim ćwiczeń pod okiem specjalisty. Najlepszą metodą, by posiąść takie umiejętności jest skorzystanie ze specjalistycznych szkoleń z makijażu permanentnego oferowanych przez firmę Perfect Glamour.

Dzięki opiece doświadczonych trenerów można poznać tajniki różnych metod nakładania barwników, dobierania ich do cery i kształtu twarzy, a także preferencji. Sprawdźmy, na czym polegają takie szkolenia i kto może wziąć w nich udział.

 

Jak wyglądają kursy makijażu permanentnego?

Szkolenia z makijażu permanentnego są organizowane dla wszystkich zainteresowanych udziałem. Kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wcześniejsze skończenie niższego poziomu. Nie jest to jednak warunek niezbędny, więc warto w razie wątpliwości skontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za organizację i przebieg szkolenia i omówić wszelkie wątpliwości.

Szkolenia oferowane przez  Perfect Glamour odbywają się w systemie, który zapewnia każdej kursantce lub kursantowi opiekę jednej profesjonalnej trenerki. Taka metoda gwarantuje pełne wykorzystanie czasu i umożliwia natychmiastową korektę wszystkich niedociągnięć.

 

Kursy prowadzone przez Perfect Glamour w pełni przygotowują do samodzielnego wykonywania makijażu. Jest to możliwe dzięki systemowi przyjętemu podczas prowadzenia szkoleń. Kursantki rozpoczynają pracę, korzystając z fantomów. Są to urządzenia najwyższej jakości, które znakomicie naśladują zachowanie ludzkiej skóry. Po opanowaniu etapu wstępnego umiejętności są rozwijane podczas pracy na modelkach.

 

Podczas szkoleń organizowanych przez Perfect Glamour dużą wagę przywiązuje się do przestrzegania wszystkich zasad higieny i bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy w ramach kursu nabywają umiejętności praktycznych, a po jego ukończeniu uzyskują specjalny certyfikat oraz komplet materiałów szkoleniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *